•
  •
  •
  •

Takács Orsolya és Tóth Ildikó , valamint az amerikai Margaret Steffens és Kaleigh Gilchrist a női vízilabdatorna nyolcaddöntőjében játszott Magyarország – Egyesült Államok mérkőzés alatt a kazanyi vizes világbajnokságon 2015. augusztus 1-jén. Magyarország – Egyesült Államok 7-12.

MTI Fotó: Kovács Anikó
Ezt is olvassa el!
Férfi vízilabda Bajnokok Ligája – Az Eger legyőzte a Herceg Novit

Egy góllal nyert hazai medencében az Eger montenegrói vendége, a Jadran Herceg Novi ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája szombati Érdekel

Emlék foci Solymoson

Patócs József és Patkós Zoltán emlékére rendeztek jótékonysági tornát a Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Középiskola és Kollégiumának Érdekel

Női vízilabda ob I: már biztosan első az UVSE

Áts Bertalan csapata két fordulóval a középszakasz zárása előtt szegedi győzelmével hatpontos előnyre tett szert, így már biztos, hogy első Érdekel

Francialecke egri módra

Már egy negyed után a Marseille tudtára adták az egriek, hogy nem ez lesz az a meccs, amikor pontszerzésben bizakodhatnak Érdekel

Férfi vízilabda BL: az Eger kikapott Görögországban

Az Eger 8–6-ra kikapott a görög Olympiakosz vendégeként a férfi vízilabda Bajnokok Ligája főtáblájának szerdai, hetedik fordulójában, így hatosában maradt Érdekel

Ubornyák is az EB keretben

Szerző A magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányai, Csoknyai István és Vladan Matics kijelölték a nemzeti együttes Érdekel

Férfi vízi BL: az Eger bejutott a hatos döntőbe

Egeri vizilabda Fotó: egerwaterpolo.hu Az Eger 11–6-ra legyőzte a Barcelonetát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában. Érdekel

Megvan az első három pont!

Ugyan a férfiak bajnoki mérkőzésén sem voltak valami sokan a Bitskey-uszodában, de a ZF-Eger-EKF első hazai fellépésére még kevesebben voltak Érdekel

Végeredmény 64:0

A magyar női vízilabda-válogatott a papírformának megfelelően a házigazda dél-koreai csapat elleni győzelemmel kezdte vasárnap a Kvangdzsuban zajló világbajnokság csoportküzdelmeit. Érdekel

Simán nyert a HE-DO B. Braun Gyöngyös

Az EHF Kupa negyeddöntőjében búcsúzó, a hazai élvonalban dobogós Tatabánya – főleg a rossz első félidei játéka miatt – kikapott Érdekel

Otthon győzött a Gyöngyös

Eredmények (a szövetség honlapjáról): HE-DO B. Braun Gyöngyös - Csurgói KK 27-24 (12-12) Dabasi KC-Ceglédi KKSE 30-25 (13-15) A tabella: Érdekel

Heréd – Elhunyt Markó Ferenc

Elhunyt Markó Ferenc, aki a Heréd FC klubvezetésben 1969-től vállalt feladatot. Markó Ferenctől április 2-án, kedden 16 órakor vesznek végső Érdekel

Végre kijött a különbség

Erős első félidejével esélyt sem hagyott a Honvédnak a ZF-Eger, így készülhet az OSC-re. tolsó fejezetéhez érkezett az elődöntőbe jutásért Érdekel

Magabiztos magyar győzelem a görögök ellen

Második mérkőzését is megnyerte a jövő heti, belgrádi olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságra készülő magyar női vízilabda-válogatott: Bíró Attila együttese hétfő délután Érdekel

Második lett Lévay Petra Tasmániában

A gyöngyösi születésű sportoló elégedett a Tasmániában elért eredményével. Beszámolója szerint a verseny során úszásban picit hátra szorult, de lemaradását Érdekel

Az FC Hatvan heti programja

Felkészülési mérkőzés 2019.02.13. 13:30 FC Hatvan – Szolnoki MÁV FC 0-0 Imola-Hírlap Téli Kupa elődöntő Egerszalók SE – FC Hatvan Érdekel

Mentőöv a GYAK-nak

Egyetlen előterjesztés szerepelt a gyöngyösi képviselő-testület első 2019-es ülésének napirendjén. A képviselők soron kívül üléseztek, hogy a Gyöngyösi Atlétikai Klub Érdekel

Az első helyre léptek Nagy tanítványai

Tatabányán elért győzelmének köszönhetően immár éllovas a ZF-Eger leány gyermekcsapata az Országos Utánpótlás Bajnokságban. Az 1–8. helyért zajló rájátszás 5. Érdekel