•
  •
  •
  •

A tabellán harmadik Gyöngyös nyolc góllal nyert a vendég Eger ellen a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.

Eredmények:
HE-DO B. Braun Gyöngyös – SBS-Eger 32-24 (15-11)
Mezőkövesdi KC – Sport36-Komló 31-27 (13-12)

Öngóllal kaptunk ki az ESMTK-tól

FC HATVAN – ESMTK 1–2 (0–1) Hatvan, Népkerti Sporttelep, 150 néző. Vezette: Zimmermann Márió (Szabó D., Bőhm Á.). HATVAN: Tajti Érdekel

Otthon győzött a Gyöngyös

Eredmények (a szövetség honlapjáról): HE-DO B. Braun Gyöngyös - Csurgói KK 27-24 (12-12) Dabasi KC-Ceglédi KKSE 30-25 (13-15) A tabella: Érdekel

Jégkorong torna 2019.

Forrás 2019. január 5-én a Magyar Jégkorong Szövetség U10 korosztályos bajnokságának keretében jégkorong tornát rendezett az Érdekel

Helycserés támadás – mint ahogy azt fociban is szokták mondani

Kecskemétről Hatvanba tette át a székhelyét Török László, aki saját nevelésű játékosként tizenkét éven át erősítette egyebek mellett a hírös Érdekel

Ubornyák is az EB keretben

Szerző A magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányai, Csoknyai István és Vladan Matics kijelölték a nemzeti együttes Érdekel

Mi szeretjük a vízilabdát. És a vízipókot is

Arold Péter Hogy mik vannak! Mi rendezzük a vízilabda ebét, tehát ahhoz kell egy kabalafigura, mert abban jók vagyunk. A Érdekel

Simán nyert a HE-DO B. Braun Gyöngyös

Az EHF Kupa negyeddöntőjében búcsúzó, a hazai élvonalban dobogós Tatabánya – főleg a rossz első félidei játéka miatt – kikapott Érdekel

Budakalász a következő állomás

A Budakalász lesz a HE-DO B. Braun Gyöngyös következő ellenfele az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokságban. Farkasaink a hazai pályán aratott győzelem Érdekel

Megyénk díjazott sportolói

A Heves Megyei Közgyűlés 2011-ben alapította Az év Heves megyei sportolója díjat

Emlék foci Solymoson

Patócs József és Patkós Zoltán emlékére rendeztek jótékonysági tornát a Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Középiskola és Kollégiumának Érdekel

Végeredmény 64:0

A magyar női vízilabda-válogatott a papírformának megfelelően a házigazda dél-koreai csapat elleni győzelemmel kezdte vasárnap a Kvangdzsuban zajló világbajnokság csoportküzdelmeit. Érdekel

Az oroszok már a spájzban vannak

Az orosz válogatott nagy csatában legyőzte az ausztrált a negyeddöntők pénteki nyitómérkőzésén, így elsőként jutott be a legjobb négy közé Érdekel

Ligakupa: kettős győzelemmel a négy között

Kettős győzelemmel jutott a Ligakupa legjobb négy csapata közé a HE-DO B. Braun Gyöngyös, miután négygólos idegenbeli győzelmét követően a Érdekel

Második lett Lévay Petra Tasmániában

A gyöngyösi születésű sportoló elégedett a Tasmániában elért eredményével. Beszámolója szerint a verseny során úszásban picit hátra szorult, de lemaradását Érdekel

C típusú sportpark Petőfibányának

Petőfibánya község a Nemzeti Szabadidős-Egészség Sportpark Program IV. ütemében támogatásban részesült, amelynek köszönhetően 1 db C típusú sportpark beruházás megvalósításának Érdekel

Férfi kézilabda Európa-liga – A Gyöngyös 13 gólos előnnyel várja a visszavágót

A Gyöngyös hazai pályán 34-21-re legyőzte az északmacedón Butel Szkopje csapatát a férfi kézilabda Európa-liga selejtezőjének első fordulójában, a párharc Érdekel

Gohér János lett a Hatvani Loki edzője!

Szeifert: Nincsenek bajnokságot megnyerő álmaink, arra ott lesznek a sok pénzt befektető csapatok,akik kőkeményen megfognak izzadni Hatvanban a 3 pontért Érdekel