•
  •
  •
  •

Takács Orsolya és Tóth Ildikó , valamint az amerikai Margaret Steffens és Kaleigh Gilchrist a női vízilabdatorna nyolcaddöntőjében játszott Magyarország – Egyesült Államok mérkőzés alatt a kazanyi vizes világbajnokságon 2015. augusztus 1-jén. Magyarország – Egyesült Államok 7-12.

MTI Fotó: Kovács Anikó
Nézze meg ezt is
Az FC Hatvan heti programja

Felkészülési mérkőzés 2019.02.13. 13:30 FC Hatvan – Szolnoki MÁV FC 0-0 Imola-Hírlap Téli Kupa elődöntő Egerszalók SE – FC Hatvan Érdekel

Ubornyák is az EB keretben

Szerző A magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányai, Csoknyai István és Vladan Matics kijelölték a nemzeti együttes Érdekel

Ismét győztek a lányok

Október 28-án a Hatvani KSZSE női ifjúsági csapata 23:25-re két gólos győzelemmel megverte a Kóka KSK csapatát. – Az első Érdekel

Női vízilabda ob I: már biztosan első az UVSE

Áts Bertalan csapata két fordulóval a középszakasz zárása előtt szegedi győzelmével hatpontos előnyre tett szert, így már biztos, hogy első Érdekel

Férfi vízilabda BL: az Eger kikapott Görögországban

Az Eger 8–6-ra kikapott a görög Olympiakosz vendégeként a férfi vízilabda Bajnokok Ligája főtáblájának szerdai, hetedik fordulójában, így hatosában maradt Érdekel

Heréd – Elhunyt Markó Ferenc

Elhunyt Markó Ferenc, aki a Heréd FC klubvezetésben 1969-től vállalt feladatot. Markó Ferenctől április 2-án, kedden 16 órakor vesznek végső Érdekel

Vízilabda Bajnokok Ligája – Győzött és továbbjutott az Eger

Az Eger 15-8-ra legyőzte a horvát Mornar Split csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája második selejtezőkörének vasárnapi, harmadik fordulójában, ezzel Érdekel

Ligakupa: kettős győzelemmel a négy között

Kettős győzelemmel jutott a Ligakupa legjobb négy csapata közé a HE-DO B. Braun Gyöngyös, miután négygólos idegenbeli győzelmét követően a Érdekel

Végre kijött a különbség

Erős első félidejével esélyt sem hagyott a Honvédnak a ZF-Eger, így készülhet az OSC-re. tolsó fejezetéhez érkezett az elődöntőbe jutásért Érdekel

Francialecke egri módra

Már egy negyed után a Marseille tudtára adták az egriek, hogy nem ez lesz az a meccs, amikor pontszerzésben bizakodhatnak Érdekel

Magabiztos magyar győzelem a görögök ellen

Második mérkőzését is megnyerte a jövő heti, belgrádi olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságra készülő magyar női vízilabda-válogatott: Bíró Attila együttese hétfő délután Érdekel

Mentőöv a GYAK-nak

Egyetlen előterjesztés szerepelt a gyöngyösi képviselő-testület első 2019-es ülésének napirendjén. A képviselők soron kívül üléseztek, hogy a Gyöngyösi Atlétikai Klub Érdekel

Végeredmény 64:0

A magyar női vízilabda-válogatott a papírformának megfelelően a házigazda dél-koreai csapat elleni győzelemmel kezdte vasárnap a Kvangdzsuban zajló világbajnokság csoportküzdelmeit. Érdekel

Megvan az első három pont!

Ugyan a férfiak bajnoki mérkőzésén sem voltak valami sokan a Bitskey-uszodában, de a ZF-Eger-EKF első hazai fellépésére még kevesebben voltak Érdekel

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája – Az Eger legyőzte a Herceg Novit

Egy góllal nyert hazai medencében az Eger montenegrói vendége, a Jadran Herceg Novi ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája szombati Érdekel

Az oroszok már a spájzban vannak

Az orosz válogatott nagy csatában legyőzte az ausztrált a negyeddöntők pénteki nyitómérkőzésén, így elsőként jutott be a legjobb négy közé Érdekel

Visszatér Gyöngyösre a Tour de Hongrie

A magyar kerékpáros körverseny történetében kilencedik alkalommal rendeznek hegyibefutót hazánk legmagasabb csúcsán, Kékestetőn. A Tour de Hongrie több mint kilenc Érdekel