•
  •
  •
  •

A legutóbb bajnoki ezüstérmes MOL-Pick Szeged nyolcgólos különbséggel győzött a B.Braun Gyöngyös otthonában a férfi kézilabda NB I második fordulójának szerdai játéknapján.
Eredmények:
Vác-Cegléd 29-29 (17-17)
Eger SBS-Balatonfüred 20-28 (9-12)
Mezőkövesd – Grundfos-Tatabánya 23-23 (11-12)
PLER-Budapest – Csurgó 23-25 (14-12)
B.Braun Gyöngyös – MOL-Pick Szeged 26-34 (14-17)
kedden játszották:
Sport36-Komló – Orosháza-Linamar 23-24 (11-11)

Nézze meg ezt is
Ligakupa: kettős győzelemmel a négy között

Kettős győzelemmel jutott a Ligakupa legjobb négy csapata közé a HE-DO B. Braun Gyöngyös, miután négygólos idegenbeli győzelmét követően a Érdekel

Öngóllal kaptunk ki az ESMTK-tól

FC HATVAN – ESMTK 1–2 (0–1) Hatvan, Népkerti Sporttelep, 150 néző. Vezette: Zimmermann Márió (Szabó D., Bőhm Á.). HATVAN: Tajti Érdekel

Az FC Hatvan heti programja

Felkészülési mérkőzés 2019.02.13. 13:30 FC Hatvan – Szolnoki MÁV FC 0-0 Imola-Hírlap Téli Kupa elődöntő Egerszalók SE – FC Hatvan Érdekel

Ismét győztek a lányok

Október 28-án a Hatvani KSZSE női ifjúsági csapata 23:25-re két gólos győzelemmel megverte a Kóka KSK csapatát. – Az első Érdekel

Otthon győzött a Gyöngyös

Eredmények (a szövetség honlapjáról): HE-DO B. Braun Gyöngyös - Csurgói KK 27-24 (12-12) Dabasi KC-Ceglédi KKSE 30-25 (13-15) A tabella: Érdekel

Simán nyert a HE-DO B. Braun Gyöngyös

Az EHF Kupa negyeddöntőjében búcsúzó, a hazai élvonalban dobogós Tatabánya – főleg a rossz első félidei játéka miatt – kikapott Érdekel

C típusú sportpark Petőfibányának

Petőfibánya község a Nemzeti Szabadidős-Egészség Sportpark Program IV. ütemében támogatásban részesült, amelynek köszönhetően 1 db C típusú sportpark beruházás megvalósításának Érdekel

A 14 helyen végzett a magyar kéziválogatott Japánban

A 14. helyen zárta a magyar női kézilabda-válogatott a Japánban zajló olimpiai kvalifikációs világbajnokságot, miután a helyosztón (vagy ha úgy Érdekel

Elhunyt Szivós István

Életének 72. évében elhunyt az olimpiai, világ- és Európa-bajnok Szívós István, az FTC egykori klasszis vízilabdázója, aki később edzőként és Érdekel

Mi szeretjük a vízilabdát. És a vízipókot is

Arold Péter Hogy mik vannak! Mi rendezzük a vízilabda ebét, tehát ahhoz kell egy kabalafigura, mert abban jók vagyunk. A Érdekel

Második lett Lévay Petra Tasmániában

A gyöngyösi születésű sportoló elégedett a Tasmániában elért eredményével. Beszámolója szerint a verseny során úszásban picit hátra szorult, de lemaradását Érdekel

Együtt erősebbek vagyunk

Amikor az FC Hatvan egyesület – előbb a női Kiemelt Képzési Központ, majd a még rangosabb Elitközpont státus elnyerése birtokában Érdekel

Emlék foci Solymoson

Patócs József és Patkós Zoltán emlékére rendeztek jótékonysági tornát a Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Középiskola és Kollégiumának Érdekel

A FC Hatvan már biztos bajnok

Szerző A Heves megyei I. osztályú bajnokság 26. fordulójában, május 5-én, vasárnap, 17:00-tól a Heréd LC Érdekel

Rózsaszentmáron – Sportpark avató

Március elején avatták fel és adták át a nagyközönség számára a sportparkot Rózsaszentmártonban.  Művelődési Ház melletti zöldterületen 9.375.000 Ft-os költséggel, 100%-os Érdekel

Heréd – Elhunyt Markó Ferenc

Elhunyt Markó Ferenc, aki a Heréd FC klubvezetésben 1969-től vállalt feladatot. Markó Ferenctől április 2-án, kedden 16 órakor vesznek végső Érdekel

Véget értek a téli átigazolások az FC Hatvannál

Jöttek és mentek is az FC Hatvan sportegyesület focicsapatában Érkezett: Alapi Gábor (Pétervására SE) Kovács Gergő (Eger Labdarúgó Sport Kft.) Érdekel

Nyolc góllal nyert a Gyöngyös

A tabellán harmadik Gyöngyös nyolc góllal nyert a vendég Eger ellen a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján. Eredmények: HE-DO B. Érdekel