Home / Friss hírek / „Már a második holttest Ecséden” – ismeretlen férfit keresnek a rendőrök

„Már a második holttest Ecséden” – ismeretlen férfit keresnek a rendőrök

Az elmúlt hetekben újabb megdöbbentő eset történt Ecséden: július 2-án ismeretlen férfi holttestét találták meg a településen, amellyel a helyi rendőrség újabb nyilvános körözést indított. Ez már a második felbukkanó holttest volt mindössze két hónap leforgása alatt Heves vármegyében.

A körözött holttest férfi volt, – meglepő módon – 150 centiméternél alacsonyabb testmagassággal rendelkezett.

Nem ez az első eset: Ecséden pár héttel korábban egy ismeretlen nő holttestét találták meg, és azóta Eger mellett Kiskörén is újabb testek kerültek elő.

Miért fontos az ilyen rendőrségi körözés?
A nyilvános körözés lehetőségei bárkinek, hogy felismerhető legyen, jelezze azt a hatóság felé – életbe vágó lehet a rokonok azonosítása szempontjából.

Mit tehet, akit bármit tud?
Az információval rendelkezők jelentkezhetnek a Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányságnál, vagy bejelentést tehetnek a 112-es vagy a 80/555-111-es Telefontanú-számon.


    Szólj hozzá

    Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.