•
  •
  •
  •

A Mezőkövesd szoros mérkőzésen egyetlen góllal nyert a vendég PLER ellen a férfi kézilabda NB I alsóházi rájátszásában. A Cegléd két góllal múlta felül a Komlót, míg a Balmazújváros hárommal a Gyöngyöst.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
KÖZÉPSZAKASZ, A 7-12. HELYÉRT

CEGLÉDI KKSE–SPORT 36 KOMLÓ 31–29 (15–18)
Cegléd, 800 néző. V: Horváth P., Marton
CEGLÉD: BARTUCZ – Országh 1, LEPSÉNYI 1, Bíró B. 2, Tóth N., GRBOVICS 7, Hódi 1. Csere: Bősz (kapus), Lászlai 1, PERISICS 15/5, Sipeki, Takács 2, Varga P. 1. Edző: Kökény István
KOMLÓ: Granic – Bujtár, SEMIKOV 10/3, MESTER 5, Hadziomerovic 3, Szöllősi Bence 4, Radjenovics 3. Csere: SELYMES (kapus), Kun 1, Oszlár 1, Wéber T. 1, Szögi 1. Edző: Ratko Djurkovics
Az eredmény alakulása: 4. perc:
3–2. 9. p.: 5–4. 17. p.: 9–9. 23. p.: 11–12. 34. p.: 18–18. 39. p.: 19–20. 44. p.: 22–24. 49. p.: 25–26. 53. p.: 26–27. 56. p.: 28–28. 59. p.: 30–29
Kiállítások:
12, ill. 12 perc
Hétméteresek:
8/7, ill. 3/3
MESTERMÉRLEG
Kökény István:
– A meccs tétje rányomta a bélyegét a színvonalra, nagyon küzdelmes mérkőzés volt, sok góllal. A nézőink támogatásának köszönhetően mi kerekedtünk felül a végjátékban.
Ratko Djurkovic:
– Megvolt a lehetőségünk, hogy nyerjünk, de az utolsó öt-hat percben a ziccereket sem tudtuk belőni. Sajnálom, megyünk tovább.

MEZŐKÖVESDI KC–PLER BUDAPEST 23–22 (15–13)
Mezőkövesd, 650
néző. V: Bacs, Bóna
MEZŐKÖVESD:
VOLAREVIC – Vasics 1, Grünfelder 1, Radnic, Trivkovics 1, S. ILICS 11 (4), Pálos 1. Csere: HOLLÓ, Liszkai (kapusok), Szepesi 3, Terenyi 1, Lókodi, Molnár F. 2 (1), Nakhajenka, Csirics 2, Kovács P. Edző: Skaliczki László
PLER:
Kránitz – Gyene 3 (3), Leimeter 1, J. Mikita 1, Kocsi, Kemény 3, Auth 2. Csere: Váczi, Babaszafari (kapusok), TÓTH P. 4, Bak 2, Laurencz 2, RÉDAI 3, Bohács, M. Mikita, Kucser 1. Edző: Hutvágner István
Az eredmény alakulása. 2. perc:
0–2. 9. p.: 4–2. 16. p.: 8–7. 18. p.: 9–9. 27. p.: 13–11. 38. p.: 18–14. 48. p.: 21–15. 53. p.: 21–20. 55. p.: 22–20
14, ill. 10 perc
5/5, ill. 6/3
Skaliczki László:
– Többször kellett megnyernünk ezt a mérkőzést ahhoz, hogy végül miénk legyen a két pont. Megtört az átkunk a PLER ellen, és ennek mindenképpen örülnünk kell.
Hutvágner István: –
A hajrában lábra álltunk, végül azonban egy gól döntött a hazaiak javára, és ebbe sajnos bele kell nyugodnunk…

KŐNIG-TRADE BALMAZÚJVÁROS–B.BRAUN GYÖNGYÖS 22–19 (12–10)
Balmazújváros, 700
néző. V: Andorka , Bán
BALMAZÚJVÁROS:
KNEZSEVICS – Dioris 2, DZONO 5, MEKARU 6 (3), István 1, Bali 3, Csuruvija 4 (2). Csere: Pajkó (kapus), Balázs, Korsós, Hajdú T. 1, Temesvári. Edző: Füzesi Ferenc
GYÖNGYÖS:
HUDÁK – Szalafai 2, Marczinkó 4, Czina, Debreczeni 3, Bakos, Varsandán M. 2. Csere: Tamási (kapus), KOLLER 5 (3), Simon 1, Iváncsik Á., Hajdú G. 1, Frey T., Nagy B. 1, Sándor Á. Edző: Debre Viktor
Az eredmény alakulása. 10. perc:
5–5. 20. p.: 8–7. 40. p.: 16–13. 50. p.: 21–18
6, ill. 8 perc
7/5, ill. 4/3
Füzesi Ferenc:
– Az alsóház legerősebb csapatát sikerült legyőznünk, a második félidő alapján magabiztosan. A többi eredmény is számunkra kedvezően alakult, de messze van még a bajnokság vége, tovább küzdünk.
Debre Viktor:
– Azt hiszem, nem azért maradtunk alul, mert kevésbé akartuk a győzelmet, hanem mert a döntő pillanatokban hibáztunk.

Simán nyert a HE-DO B. Braun Gyöngyös

Az EHF Kupa negyeddöntőjében búcsúzó, a hazai élvonalban dobogós Tatabánya – főleg a rossz első félidei játéka miatt – kikapott Érdekel

Ismét győztek a lányok

Október 28-án a Hatvani KSZSE női ifjúsági csapata 23:25-re két gólos győzelemmel megverte a Kóka KSK csapatát. – Az első Érdekel

Nyolc góllal nyert a Gyöngyös

A tabellán harmadik Gyöngyös nyolc góllal nyert a vendég Eger ellen a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján. Eredmények: HE-DO B. Érdekel

Emlék foci Solymoson

Patócs József és Patkós Zoltán emlékére rendeztek jótékonysági tornát a Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Középiskola és Kollégiumának Érdekel