•
NB III
NB III

Debrecen – A labdarúgó NB III-ban a DVSC-DEAC remiett Felsőtárkányban, a Hajdúböszörményi TE ezúttal szabadnapos volt.

Heves megyébe utazott a húsvéti bajnoki fordulóra a kis Loki, s az azonos pontszámmal álló Felsőtárkány otthonában próbálkozott a vetélytárs előzésével.

Ferenczi János a 20. percben megszerezte a vezető gólt, ám egyenlíteni tudtak a hazaiak. A debreceni focista nem hagyta annyiban, egy perccel később második gólját is bevágta. A Loki-siker mégis elmaradt, mert a hazaiak (szintén duplázó) csatára, Csóka 11-esből egyenlíteni tudott a második félidő derekán.

Mind a két csapat egy-egy ponttal gazdagodott, így a DVSC-DEAC maradt a tabella 11. helyén. A másik hajdú-bihari gárda, a kiesés elkerüléséért küzdő Hajdúböszörmény ezúttal szabadnapos volt, hiszen kisorsolt ellenfele, a Létavértes még a bajnokság kezdetén visszaalépett.

A Keleti csoport rangadóján a Putnok hazai pályán 1–0-ra legyőzte a verhetetlennek tűnő, sorozatban nagy arányú győzelmeket arató listavezető Kisvárdát, és pontszámban utol is érte a szabolcsi együttest.

A következő fordulóban, április 11-én, szombaton a Hajdúböszörményi TE a Hatvan csapatát fogadja, vasárnap pedig a DVSC-DEAC a Veresegyház ellen vív hazai mérkőzést.

Labdarúgó NB III. Keleti csoport, 21. forduló
Felsőtárkány – DVSC-DEAC 2-2 (1-2)
DVSC-DEAC: Slakta – Nagy Z., Szatmári, Kinyik, Kovács – Kuti, Berdó, Sándor (Varga K., 75.), Ferenczi – Bereczki, Szécsi (Nagy K., 46.) .
Gólok: Csóka (35. és 68. – utóbbit büntetőből), illetve Ferenczi (20. és 36.)

15. Gyöngyös                       8

A címvédő Létavértes a 3. forduló után visszalépett.

Forrás: delhir.hu

Nézze meg ezt is
Visszatér Gyöngyösre a Tour de Hongrie

A magyar kerékpáros körverseny történetében kilencedik alkalommal rendeznek hegyibefutót hazánk legmagasabb csúcsán, Kékestetőn. A Tour de Hongrie több mint kilenc Érdekel

Véget értek a téli átigazolások az FC Hatvannál

Jöttek és mentek is az FC Hatvan sportegyesület focicsapatában Érkezett: Alapi Gábor (Pétervására SE) Kovács Gergő (Eger Labdarúgó Sport Kft.) Érdekel

Gohér János lett a Hatvani Loki edzője!

Szeifert: Nincsenek bajnokságot megnyerő álmaink, arra ott lesznek a sok pénzt befektető csapatok,akik kőkeményen megfognak izzadni Hatvanban a 3 pontért Érdekel

A 14 helyen végzett a magyar kéziválogatott Japánban

A 14. helyen zárta a magyar női kézilabda-válogatott a Japánban zajló olimpiai kvalifikációs világbajnokságot, miután a helyosztón (vagy ha úgy Érdekel

Rózsaszentmáron – Sportpark avató

Március elején avatták fel és adták át a nagyközönség számára a sportparkot Rózsaszentmártonban.  Művelődési Ház melletti zöldterületen 9.375.000 Ft-os költséggel, 100%-os Érdekel

Döntetlen a Tiszaújváros ellen, győzelem a Téli Kupán

Szerző A Tiszaújváros ellen 1–1-es döntetlent ért el az FC Hatvan soros felkészülési mérkőzésén, míg a Érdekel

Heréd – Elhunyt Markó Ferenc

Elhunyt Markó Ferenc, aki a Heréd FC klubvezetésben 1969-től vállalt feladatot. Markó Ferenctől április 2-án, kedden 16 órakor vesznek végső Érdekel

Nyolc góllal nyert a Gyöngyös

A tabellán harmadik Gyöngyös nyolc góllal nyert a vendég Eger ellen a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján. Eredmények: HE-DO B. Érdekel

Otthon győzött a Gyöngyös

Eredmények (a szövetség honlapjáról): HE-DO B. Braun Gyöngyös - Csurgói KK 27-24 (12-12) Dabasi KC-Ceglédi KKSE 30-25 (13-15) A tabella: Érdekel

Mentőöv a GYAK-nak

Egyetlen előterjesztés szerepelt a gyöngyösi képviselő-testület első 2019-es ülésének napirendjén. A képviselők soron kívül üléseztek, hogy a Gyöngyösi Atlétikai Klub Érdekel

Ubornyák is az EB keretben

Szerző A magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányai, Csoknyai István és Vladan Matics kijelölték a nemzeti együttes Érdekel

Ismét győztek a lányok

Október 28-án a Hatvani KSZSE női ifjúsági csapata 23:25-re két gólos győzelemmel megverte a Kóka KSK csapatát. – Az első Érdekel

Emlék foci Solymoson

Patócs József és Patkós Zoltán emlékére rendeztek jótékonysági tornát a Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Középiskola és Kollégiumának Érdekel

Az oroszok már a spájzban vannak

Az orosz válogatott nagy csatában legyőzte az ausztrált a negyeddöntők pénteki nyitómérkőzésén, így elsőként jutott be a legjobb négy közé Érdekel

Budakalász a következő állomás

A Budakalász lesz a HE-DO B. Braun Gyöngyös következő ellenfele az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokságban. Farkasaink a hazai pályán aratott győzelem Érdekel

Simán nyert a HE-DO B. Braun Gyöngyös

Az EHF Kupa negyeddöntőjében búcsúzó, a hazai élvonalban dobogós Tatabánya – főleg a rossz első félidei játéka miatt – kikapott Érdekel

Együtt erősebbek vagyunk

Amikor az FC Hatvan egyesület – előbb a női Kiemelt Képzési Központ, majd a még rangosabb Elitközpont státus elnyerése birtokában Érdekel

Ligakupa: kettős győzelemmel a négy között

Kettős győzelemmel jutott a Ligakupa legjobb négy csapata közé a HE-DO B. Braun Gyöngyös, miután négygólos idegenbeli győzelmét követően a Érdekel